Same
korzyści

Zamień wodę z butelek pet i galonów
na dystrybutor WODY FILTROWANEJ

Nielimitowany dostęp
do czystej wody

Filtrujące dystrybutory wody dla firm gwarantują ci dostęp do wody 24/7. Urządzenia Skywater podłączamy bezpośrednio do sieci wodociągowej, co zapewnia Tobie i twoim pracownikom nielimitowaną wodę do picia. Specjalny system membran filtrujących usuwa z cieczy 99% zanieczyszczeń i sprawia, że każdego dnia możesz cieszyć się czystą, świeżą wodą.

Nowoczesny design
i prosta obsługa

Dystrybutory wody filtrowanej Skywater zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich osobach w twojej firmie – zarówno pracownikach, gościach jak i kontrahentach. Właśnie dlatego ich obsługa jest niezwykle intuicyjna i prosta. W naszej ofercie znajdziesz również designerskie urządzenia, które idealnie uzupełnią nowoczesny wystrój twojego biura.

Aż 4 rodzaje wody
w dystrybutorze filtrującym

Dystrybutory wody Skywater to woda gorąca, ciepła, zimna i gazowana w jednym urządzeniu. Na konkretny rodzaj wody nie musisz długo czekać. Wystarczy wybrać odpowiedni program, aby przygotować gorącą herbatę i kawą lub zaserwować orzeźwiającą, chłodną wodą. Nasze rozwiązania to także redukcja sprzętu AGD w pomieszczeniach socjalnych. Stawiając na dystrybutory wody filtrowanej, nie będziesz potrzebować już czajników elektrycznych czy kuchenek mikrofalowych.

Oszczędności
i ekologia

Bezbutlowe dystrybutory wody Skywater to najtańszy sposób zapewnienia wody w firmie. Inwestując w takie urządzenia, nie musisz koncentrować się na zakupie wody butelkowanej w niewygodnych zgrzewkach. Woda filtrowana dla firm z dystrybutora podłączonego do sieci to brak kosztów transportu oraz eliminacja butelek z tworzyw sztucznych, co generuje ogromne oszczędności. Dodatkowo twoja firma zyskuje nowoczesny wizerunek firmy przyjaznej środowisku.

Najlepsze doradztwo
i serwis od 7 lat

W Skywater oferujemy dystrybutory wody dla firm już od 7 lat. Doskonale wiemy, jakiego urządzenia potrzebuje twój biznes. Współpracując z nami możesz liczyć na fachowe doradztwo dla branży HORECA, zakładów produkcyjnych, placówek edukacyjnych i medycznych oraz korzystne warunki wynajmu urządzeń. W codziennej pracy zapewniamy ponadto szybki i sprawny serwis oraz wsparcie doświadczonych specjalistów Skywater.

Skontaktuj się z nami i poznaj
nowoczesne rozwiązania
przygotowane indywidualnie
dla Twojej firmy.

wsparcie@skywater.pl

+48 71 777 60 06

Wynajmij dystrybutor
wody do swojej firmy

Wynajmij

ODBIERZ
PRESTIŻOWĄ KARAFKĘ

X

PORADY DOTYCZĄCE WYSOKOJAKOŚCIOWEJ WODY


    X

    przetestuj nasz dystrybutor


      Tłumacz »