ZDROWA
WODA
W TWOIM
DOMU

W każdym domu potrzebna jest woda, przede wszystkim ta do picia. Właściwe nawodnienie organizmu zapewnia całej rodzinie nie tylko dobre samopoczucie ale także pełnię zdrowia. Dzięki dystrybutorom podblatowym lub nablatowym Skywater dla domu, możesz całkowicie zrezygnować z zakupu wody butelkowanej i ograniczyć ilość generowanych odpadów w postaci butelek PET. Dystrybutory do wody instalowane pod blatem kuchennym to ogromna wygoda, jeśli chcesz zachować w kuchni więcej powierzchni roboczej. Dystrybutor wody na blacie spowoduje z kolei, że nieograniczony dostęp do wody będzie miał każdy z domowników. Urządzenia Skywater dla domu działają na zasadzie odwróconej osmozy, która opiera się na użyciu specjalnych membran. Membrany osmotyczne skutecznie filtrują wodę, usuwając z niej bakterie, metale ciężkie, a także zanieczyszczenia chemiczne. Dzięki temu świeża woda, która podawana jest z dystrybutora, jest świetna do bezpośredniego spożycia oraz przyrządzania potraw.

W swoim domu możesz wykorzystać inne urządzenia Skywater, tj. stacje zmiękczania wody. Dzięki miękkiej wodzie sprawisz, że urządzenia tj. pralka czy zmywarka po prostu będą działać dłużej. Ochronisz również swoje sprzęty i armaturę przed osadami. Miękka woda w domu to także szereg korzyści podczas kąpieli, dzięki którym twoja skóra nie będzie nadmiernie wysuszona.

Odwrócona osomoza
Odwrócona osmoza to jeden z najdokładniejszych systemów filtracji wody do picia. Potrafi oczyścić wodę z dokładnością do 0,0001 mikrona. Usuwa zanieczyszczenia chemiczne, fizyczne oraz mikrobiologiczne. Coraz więcej osób decyduje się na zakup odwróconej osmozy, jednak czy wszyscy wiedzą jak dokładnie działa? Odwrócona osmoza to proces, w którym usuwane są najmniejsze zanieczyszczenia z wody. Filtry osmotyczne posiadają dodatkowo wkłady węglowe, mechaniczne oraz często mineralizatory wody. Dzięki takiemu systemowi możemy w kranie mieć idealnie czystą, smaczną oraz niezostawiającą osadów wodę!

ZAmień zwykłą wodę z sieci
w czystą, zdrową wodę w najlepszej cenie

REDUKCJA KOSZTÓW
dostaw wody nawet o 60%

ZMNIEJSZENIE ILOŚCI
ODPADÓW oraz brak
konieczności magazynowania

OPTYMALNA WIALKOŚĆ
URZĄDZEŃ

WYGODA
dla Twoich pracowników i klientów bez wysiłku i straty czasu

BEZPIECZNA WODA
dla wszystkich

PROSTA INSTALACJA
po stronie Skywater

JEDNA OPŁATA
miesięczna, woda bez limitów

JAK TO ZROBIĆ?

PODEJMUJ DECYZJĘ
o współpracy z Skywater

WYBIERZ DYSTYBUTOR
i podpisz umowę

UMÓW SIĘ NA BADANIE WODY
i montaż urządzenia

CIESZ SIĘ EFEKTEM
dobrej decyzji

Znajdź system odpowiedni dla Twojego domu
sugerowane urządzenia

AVALON PRO II NABLATOWY

Model nablatowy, nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie

więcej

Hermes nablatowy

Kompaktowy dystrybutor wody filtrowanej do każdej przestrzeni biurowej

więcej

Stacje zmiękczania wody

Stacje stosowane do eliminowania twardości wody w domu

więcej

Avalon Pro III

Nowoczesny model podblatowy w komplecie z wielofunkcyjną baterią

więcej

BATERIA TYPU L

Bateria z dotykowym panelem sterującym w kształcie L
BATERIA TYPU U

Bateria o uniwersalnym designie typu U, sterowana dotykowo„W naszym mieście woda z sieci jest bardzo twarda, przez co w naszym nowym domu szybko zniszczyły się baterie i sprzęty AGD. Z pomocą przyszedł nam Pan Adrian, który fachowo zdiagnozował problemy zaprojektował rozwiązanie idealne dla naszych potrzeb. Dzięki zastosowaniu stacji zmiękczania wody nie mamy już problemu z kamieniem. Dodatkowo firma SKYWATER zamontowała nam filtry odwróconej osmozy, dzięki czemu mamy pyszną i bezpieczną wodę dla całej rodziny. Serwisanci regularnie dbają o urządzenia, a ja mam problem z głowy.”

Zofia Bartnicka z Lubina

X

PORADY DOTYCZĄCE WYSOKOJAKOŚCIOWEJ WODY


    X

    przetestuj nasz dystrybutor


      Tłumacz »