Dystrybutory
Seria
premium

Wśród dystrybutorów wody filtrowanej Skywater, szczególne miejsce zajmuje seria produktów Premium Line. Dzięki nim możesz zapewnić swoim pracownikom i gościom smaczną wodę zimną, gorącą i gazowaną oraz pełną wygodę korzystania z urządzenia. Dzięki specjalnym systemom filtrującym, dystrybutory wody Premium Line od Skywater dostarczają czystą, zdrową wodę. Urządzenia wyposażone są w system dezynfekcji UV, który skutecznie eliminuje 99,9% zanieczyszczeń.

Nasze dystrybutory wody filtrowanej Premium Line to maksymalna ochrona twoich pracowników i kontrahentów, którzy korzystają na co dzień z jednego urządzenia. Dzięki możliwości sterowania gestami, produkty oferują w 100% bezdotykową obsługę dystrybutora, która zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania w każdej sytuacji.

Nowoczesne modele dystrybutorów filtrujących wodę to ogromna dbałość o stylistykę wykonania urządzenia oraz jego designerski wygląd. Właśnie dlatego produkty Skywater dopasują się idealnie do każdego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest to elegancka sala konferencyjna, awangardowe biuro czy inna przestrzeń, w której liczy się gust i dobry styl.

seria premium

Avalon Pro I

Nowoczesny dystrybutor wody pitnej o rozszerzonej funkcjonalności

więcej
seria premium

Avalon Pro II

Dwuczęściowy dystrybutor wody z możliwością rozszerzenia funkcji

więcej
seria premium

Avalon Pro III

Nowoczesny model podblatowy w komplecie z wielofunkcyjną baterią

więcej
X

PORADY DOTYCZĄCE WYSOKOJAKOŚCIOWEJ WODY


    X

    przetestuj nasz dystrybutor


      Tłumacz »