PROFESJONALNIE
UZDATNIONA
WODA
W TWOIM BIURZE

System filtrowania wody sieciowej gwarantuje łatwy i nielimitowany dostęp do wody w każdym biurze i firmie. Prosta instalacja dystrybutorów filtrujących oraz ergonomia urządzeń daje komfort użytkowania pracownikom i klientom firmy, którzy zawsze mają dostęp do świeżej wody w kilku wariantach: gorąca, ciepła, zimna oraz gazowana. Takie rozwiązanie pozwala na przygotowanie w krótkim czasie swoich ulubionych, schłodzonych napojów, gorącej kawy lub herbaty.Wielopoziomowa filtracja wody to także wielopoziomowa oszczędność – czasu, sił i środków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii uzdatniania wody z sieci, pomagamy obniżyć koszty zaopatrzenia firmy w wodę nawet do 60%.

Niewielkie rozmiary urządzeń wolnostojących umożliwiają instalacje praktycznie w większości biur. Dystrybutory nablatowe świetnie spełnią swoja rolę w firmowych kuchniach. Proponowane przez Skywater rozwiązania wodne zajmują mało miejsca, nie wymagają dodatkowej powierzchni magazynowej do przechowywania ciężkich galonów czy zgrzewek PET. Pozwalają również na redukcję zamówień wody butelkowanej, rezygnację z drogiego transportu oraz obniżenie kosztów zarządzania odpadami.

Zamień zwykłą wodę z sieci
w czystą, zdrową wodę w najlepszej cenie

REDUKCJA KOSZTÓW
dostaw wody nawet o 60%

ZMNIEJSZENIE ILOŚCI
ODPADÓW oraz brak
konieczności magazynowania

OPTYMALNA WIELKOŚĆ
URZĄDZEŃ

WYGODA
dla Twoich pracowników i klientów bez wysiłku i straty czasu

BEZPIECZNA WODA
dla wszystkich

PROSTA INSTALACJA
po stronie Skywater

JEDNA OPŁATA
miesięczna, woda bez limitów

JAK TO ZROBIĆ?

Podejmuj decyzję
o współpracy z Skywater

Wybierz dystrybutor
i podpisz umowę

Umów się na badanie wody
i montaż urządzenia

Ciesz się efektem
dobrej decyzji

Znajdź system odpowiedni dla twojej firmy
sugerowane urządzenia

„Art. Open jako ekologiczna Agencja Reklamowa zamieniła plastikowe butelki z wodą mineralną, na wodę z dystrybutora podłączonego do sieci. Teraz woda pitna – nawet gazowana – jest dostępna dzięki firmie SKYWATER. Profesjonalna ekipa przyjechała, zamontowała urządzenie i je regularnie serwisuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi. Dziękujemy Skywater za owocną współpracę.”

Jacek Wiśniewski
właściciel Agencji Art. Open

X

PORADY DOTYCZĄCE WYSOKOJAKOŚCIOWEJ WODY


    X

    przetestuj nasz dystrybutor


      Tłumacz »