Co nowego
w skywater

Bezbutlowy dystrybutor wody

Bezbutlowy dystrybutor wody do biura – 4 najważniejsze korzyści

Dystrybutor wody w firmie to już standard. Na rynku istnieje szereg rozwiązań, spośród których przedsiębiorcy mogą wybierać opcje najlepsze dla siebie. Szczególne miejsce w tej grupie stanowią bezbutlowe dystrybutory wody filtrowanej, które nie tylko są niezwykle wygodne w użyciu, ale także pozwalają na całkowitą eliminację odpadów w postaci butelek PET. Sprawdź, jakie korzyści wiążą się z korzystaniem z takich produktów!

Bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę – Jak działa?

Dystrybutor wody bezbutlowy to urządzenie, które jest podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej. Dystrybutor pobiera w ten sposób wodę, a następnie filtruje ją, usuwając ponad 99% zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i biologicznych.

W przeciwieństwie do urządzeń, które wykorzystują galony, nie ma tu potrzeby wymiany butli, dzięki czemu firma nie musi martwić się o transport zgrzewek wody czy zaopatrzenie w butle galonowe. W efekcie otrzymujemy czystą, zdrową wodę, która płynie od raz po uruchomieniu dystrybutora. Dodatkowo pracownicy firmy, dzięki jednemu urządzeniu, mają dostęp do wody zimnej, gorącej, ciepłej i gazowanej, ponieważ dystrybutory przewidują właśnie takie opcje.

Jakie korzyści dają bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę?

Urządzenia filtrujące dystrybuujące wodę pitną to z szereg korzyści dla firmy. Podłączenie ich do sieci wodociągowej sprawia, że nie musimy martwić się o wiele kwestii, które związane są z zakupem wody butelkowanej.

Dostęp do wody bez przerw

Używając dystrybutorów nie trzeba pamiętać o zamówieniach wody butelkowanej. Dzięki podłączeniu do sieci, pracownicy w firmie mają do niej dostęp przez cały czas. Przedsiębiorca nie musi się więc martwić o zakup większej ilości wody, np. w miesiącach letnich, kiedy jej spożycie jest większe.

Tańsza woda dla pracowników

Bezbutlowe dystrybutory wody pozwalają znacznie ograniczyć środki finansowe, które do tej pory były przeznaczane pory na zakup wody butelkowanej. Woda filtrowana dla firm jest tańsza, m.in. dlatego, że nie ma już potrzeby ponoszenia kosztów transportu wody.

Mniej plastikowych odpadów

Dystrybutor wody pitnej podłączany do sieci nie generuje odpadów w postaci butelek PET. Dzięki temu firma nie musi ich utylizować. Jednocześnie zyskuje ona ekologiczny wizerunek przedsiębiorstwa, dla którego ważne są aspekty środowiskowe.

Brak potrzeby magazynowania wody w butelkach

Korzystając z urządzeń bezbutlowych nie trzeba przeznaczać miejsca na magazynowanie wody w butelkach PET. W przypadku wody w galonach, nie musimy martwić się także o przymus jej szybkiego wykorzystania. Woda z otwartego galonu ma dość krótką datę przydatności do spożycia, dlatego nie sprawdzi się w firmie, w której pracowników jest mało lub pracują oni w terenie.

Wynajem bezbutlowych dystrybutorów wody filtrującej

Bezbutlowe dystrybutory wody gazowanej można zakupić, ale korzystniej jest je wydzierżawić w profesjonalnej firmie, która dopasuje konkretne rozwiązanie to specyfiki biznesu. Koszty dzierżawy urządzeń Skywater zaczynają się już od ILU złotych miesięcznie w zależności od rodzaju dystrybutora.

Najnowsze wpisy

X

PORADY DOTYCZĄCE WYSOKOJAKOŚCIOWEJ WODY


    X

    przetestuj nasz dystrybutor


      Tłumacz »