Co nowego
w skywater

Skywater otwarty na środowisko

Przedstawiciele Skywater, wraz z ponad czterdziestoma wrocławskimi firmami, posprzątali Nadbrzeża Odry. Udział w akcji OTWARCI NA ŚRODOWISKO to kolejne działanie w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Skywater.

Tegoroczna edycja OTWARCI NA ŚRODOWISKO skupiła ponad 100 przedstawicieli firm, którzy razem ruszyli na sprzątanie Nadbrzeży Odry. Miejsca te są szczególnie lubiane przez Wrocławian i wybierane z uwagi na bliskość natury, która pozwala na pełny odpoczynek oraz relaks od codziennych obowiązków i pracy zawodowej. Niestety, są one coraz częściej zaśmiecane, co ma negatywny wpływ na ich naturalny urok.

– Inicjatywy środowiskowe to bardzo lubiany przez nas rodzaj działalności, w którym możemy zrobić wiele dobrego dla wszystkich wokół, a przede wszystkim dla przyrody. Właśnie dlatego włączyliśmy się w lipcową akcję sprzątania, m.in. na Polach Osobowickich razem z innymi firmami z Wrocławia i okolic. Chcemy, aby nadodrzańskie tereny mogły służyć mieszkańcom Wrocławia przez długi czas i pozostały niezniszczona dla przyszłych pokoleń. Widzimy sens we wspólnym wspieraniu środowiska i sprzątaniu świata i z pewnością będziemy kontynuować taką działalność podczas innych akcji – mówi Adrian Kaleta, właściciel firmy Skywater, specjalizującej się w systemach dystrybucji wody.

Akcję OTWARCI NA ŚRODOWISKO zorganizowała agencja Art Open, która zmobilizowała do sprzątania blisko 50 firm. Z niecierpliwością czekamy na trzecią edycję inicjatywy w 2022 roku!

Najnowsze wpisy

X

PORADY DOTYCZĄCE WYSOKOJAKOŚCIOWEJ WODY


    X

    przetestuj nasz dystrybutor


      Tłumacz »